X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Golat Rafał - Aspekty prawne działalności bibliotek
-8%
+ do schowka
35.00 zł
32.20 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 2.80 zł
Cena katalogowa: 35.00 zł
Dostępność: 24h
KSIĄŻKA
Golat Rafał
Wydawca: SBP
Rok wydania: 2016
Miejsce wydania: 189
Stron: 200
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Kukuczka

Kukuczka
Dariusz Kortko
Marcin Pietraszewski
Warszawa 2016


Dzielnica występku

Dzielnica występku
Mario Vargas Llosa
Kraków 2016


Sztuka zwycięstwa

Sztuka zwycięstwa
Phil Knight
 
Poznań 2016


Hygge. Klucz do szczęścia

Hygge. Klucz do szczęścia
Meik Wiking
Warszawa 2016


Dasz radę

Dasz radę. Ostatnia rozmowa
Jan Kaczkowski,
Joanna Podsadecka
 
Kraków 2016


Niebzepieczne związki Andrzeja Leppera

Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera
Wojciech Sumliński
Warszawa 2016


Nowy car

Nowy car
Steven Lee Myers
Katowice 2016

Świat Chrystusa

Świat Chrystusa. T.1
Wojciech Roszkowski
Kraków 2016

Pokaz

24.07 zł

Rabat: 9.83 zł
Cena katalogowa: 33.90 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Kod Dakotów

Dietrich William
seria: THRILLER
Wydawca: Rebis
Rok wydania: 2009
Wydanie: 1
Miejsce wydania: Poznań
Stron: 428
Format: 13.5x21.5cm
Oprawa: miękka
ISBN: 9788375103397

Opis:

Ukryta przez wieki w amerykańskiej historii starożytna tajemnica czeka na odkrycie…. Badacz i pogromca tajemnic –Ethan Gage powraca! Po podróżach przez bezdroża Egiptu niczym sam cesarz Napoleon, Gage postanawia zwolnić nieco tempo życia… Tymczasem na jego drodze staje Norweg - Magnus Bloodhammner, który pokazuje Ethanowi starożytną mapę wskazującą tajemniczy artefakt- młot Thora, który ostatnio zlokalizowano w Północnej Ameryce. Mówi się o nim, że może kontrolować pogodę dzięki nieznanym dotąd regułom. Ethan jest gotowy aby wyruszyć do Nowego Świata aby go odnaleźć. Podróżując po rozległych dzikich przestrzeniach Ameryki przemierza terytoria Indian, rozmawia z prezydentem Jeffersonem w Waszyngtonie, doświadcza licznych przygód… The Dakota Cipher to pełna pasji, dowcipu oraz napisana w świetnym stylu powieści, dzięki której Ethan Gage staje się bohaterem także dla fanów James’a Rollinsa, Dana Browna i Bernarda Cornwella. Uzbrojony w tomahawk i strzelbę, Etan Gage jest żywym wspomnieniem tego, co symbolizuje neoAmerykanina, wielkiego duchem i pragnieniem przygody. Choćby dlatego nazwisko Dietricha powinno być głośno oklaskiwane- USA Today.

Klienci, którzy kupili Kod Dakotów wybrali również:

Wroński Marcin - Portret wisielca
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Wroński Marcin
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka
Hawkins Paula - Dziewczyna z pociągu
-26%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Hawkins Paula
Wydawca: Świat Książki
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 328
32.90 zł
24.38 zł
Dodaj do koszyka
Dobbs Michael - House of Cards Bezwzględna gra o władzę
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Dobbs Michael
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 8
Stron: 416
39.90 zł
25.94 zł
Dodaj do koszyka
Katarzyna Bonda - Katarzyna Bonda - pakiet 3 książek
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Katarzyna Bonda
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2015
Stron: 1600
79.90 zł
55.13 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Kod Dakotów - Dietrich William
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10