X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Hausner Wojciech, Wierzbicki Marek - Sto lat harcerstwa
-18%
+ do schowka
46.00 zł
37.77 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 8.23 zł
Cena katalogowa: 46.00 zł
Dostępność: do 48h
KSIĄŻKA
Hausner Wojciech, Wierzbicki Marek
Wydawca: IPN
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 344
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Królowa

Królowa
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2016


Król

Król
Kraków 2016


Resortowe dzieci. Politycy

Resortowe dzieci. Politycy
Dorota Kania, Jerzy Targalski, Maciej Marosz
 
Warszawa 2016


Wołyń. Bez komentarza

Wołyń. Bez komentarza
praca zbiorowa
Warszawa 2016


Dasz radę

Dasz radę. Ostatnia rozmowa
Jan Kaczkowski,
Joanna Podsadecka
 
Kraków 2016


Wajda. Kronika wypadków filmowych

Wajda. Kronika wypadków filmowych
Bartosz Michalak
Warszawa 2016


Harda

Harda
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2016

Wylecz się sam

Wylecz się sam
Megadawki witamin
Andrew W.PH.D. Saul
Warszawa 2016

Pokaz

24.41 zł

Rabat: 9.49 zł
Cena katalogowa: 33.90 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Kod Dakotów

Dietrich William
seria: THRILLER
Wydawca: Rebis
Rok wydania: 2009
Wydanie: 1
Miejsce wydania: Poznań
Stron: 428
Format: 13.5x21.5cm
Oprawa: miękka
ISBN: 9788375103397

Opis:

Ukryta przez wieki w amerykańskiej historii starożytna tajemnica czeka na odkrycie…. Badacz i pogromca tajemnic –Ethan Gage powraca! Po podróżach przez bezdroża Egiptu niczym sam cesarz Napoleon, Gage postanawia zwolnić nieco tempo życia… Tymczasem na jego drodze staje Norweg - Magnus Bloodhammner, który pokazuje Ethanowi starożytną mapę wskazującą tajemniczy artefakt- młot Thora, który ostatnio zlokalizowano w Północnej Ameryce. Mówi się o nim, że może kontrolować pogodę dzięki nieznanym dotąd regułom. Ethan jest gotowy aby wyruszyć do Nowego Świata aby go odnaleźć. Podróżując po rozległych dzikich przestrzeniach Ameryki przemierza terytoria Indian, rozmawia z prezydentem Jeffersonem w Waszyngtonie, doświadcza licznych przygód… The Dakota Cipher to pełna pasji, dowcipu oraz napisana w świetnym stylu powieści, dzięki której Ethan Gage staje się bohaterem także dla fanów James’a Rollinsa, Dana Browna i Bernarda Cornwella. Uzbrojony w tomahawk i strzelbę, Etan Gage jest żywym wspomnieniem tego, co symbolizuje neoAmerykanina, wielkiego duchem i pragnieniem przygody. Choćby dlatego nazwisko Dietricha powinno być głośno oklaskiwane- USA Today.

Klienci, którzy kupili Kod Dakotów wybrali również:

Rand Ayn - Atlas zbuntowany
-36%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Rand Ayn
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2012
Stron: 1180
49.00 zł
31.36 zł
Dodaj do koszyka
Wroński Marcin - Portret wisielca
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Wroński Marcin
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka
Hawkins Paula - Dziewczyna z pociągu
-26%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Hawkins Paula
Wydawca: Świat Książki
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 328
32.90 zł
24.38 zł
Dodaj do koszyka
Katarzyna Bonda - Katarzyna Bonda - pakiet 3 książek
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Katarzyna Bonda
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2015
Stron: 1600
79.90 zł
55.13 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Kod Dakotów - Dietrich William
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10