X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Maria Rosa Poggio - Symbolum. Refleksje nad Katechizmem Kościoła Katolickiego
-20%
+ do schowka
69.90 zł
55.92 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 13.98 zł
Cena katalogowa: 69.90 zł
Dostępność: do 48h
KSIĄŻKA
Maria Rosa Poggio
Wydawca: Gaudium
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 11
Stron: 316
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Królowa

Królowa
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2016


Król

Król
Kraków 2016


Resortowe dzieci. Politycy

Resortowe dzieci. Politycy
Dorota Kania, Jerzy Targalski, Maciej Marosz
 
Warszawa 2016


Wołyń. Bez komentarza

Wołyń. Bez komentarza
praca zbiorowa
Warszawa 2016


Dasz radę

Dasz radę. Ostatnia rozmowa
Jan Kaczkowski,
Joanna Podsadecka
 
Kraków 2016


Wajda. Kronika wypadków filmowych

Wajda. Kronika wypadków filmowych
Bartosz Michalak
Warszawa 2016


Harda

Harda
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2016

Wylecz się sam

Wylecz się sam
Megadawki witamin
Andrew W.PH.D. Saul
Warszawa 2016

Pokaz

32.26 zł

Rabat: 1.34 zł
Cena katalogowa: 33.60 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Well of Ascension Mistborn Book Two

B. Sanderson
Wydawca: Gollancz London
Rok wydania: 2009
Stron: 800
ISBN: 9780575089938

Opis:

The impossible has happened. The Lord Ruler is dead has been vanquished. But so too is Kelsier the man who masterminded the triumph. The awesome task of rebuilding the world has been left to his protege Vin; a one-time street urchin, now the most powerful Mistborn in the land. Worryingly for her Vin has become the focus of a new religion, a development that leaves her intensely uneasy. More worryingly still the mists have become unpredictable since the Lord Ruler died and a strage vaprous entity is stalking Vin. As the siege of Luthadel intensifies the ancient legend of the Well of Ascension offers the only glimmer of hope. But no-one knows where it is or what it can do ...

Praise for "The Well of Ascension":
?All the explosive action any adventure fan could want.?
--"Locus
""Sanderson`s entertaining second Mistborn novel begins after most fantasy series end, when the team of brave and cunning heroes find that holding on to power is even harder than overthrowing the previous tyrant. . . .  This entertaining read will especially please those who always wanted to know what happened after the good guys won."
--"Publishers Weekly"
?A great epic fantasy . . . Fans of Terry Goodkind and Terry Brooks will find "The Well of Ascension" fulfilling, satisfying, and incredibly exciting.?
"--SFRevu.com
"

Klienci, którzy kupili Well of Ascension Mistborn Book Two wybrali również:

Luca Dotti - Audrey w domu. Wspomnienia o mojej mamie
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Luca Dotti
Wydawca: Literackie
Rok wydania: 2016
Miejsce wydania: 8
Stron: 204
44.90 zł
30.98 zł
Dodaj do koszyka
Łukasz Łuczaj - Dzika kuchnia
-32%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Łukasz Łuczaj
Wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
Rok wydania: 2013
Miejsce wydania: 189
Stron: 320
64.90 zł
44.13 zł
Dodaj do koszyka
David Bez - Sałat love
-33%
+ do schowka
KSIĄŻKA
David Bez
Wydawca: Buchmann
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 304
50.00 zł
33.50 zł
Dodaj do koszyka
Grażyna Osiłka - Tożsamość osobowa w epoce cyfrowych technologii...
-32%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Grażyna Osiłka
Wydawca: UNIVERSITAS
Rok wydania: 2016
Miejsce wydania: 8
Stron: 236
39.00 zł
26.52 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Well of Ascension Mistborn Book Two - B. Sanderson
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Zagraniczne
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10