X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Prawo cywilne - zbiór przepisów
-32%
+ do schowka
63.00 zł
42.97 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 20.03 zł
Cena katalogowa: 63.00 zł
Dostępność: 24h
KSIĄŻKA
Wydawca: Wolters Kluwer
Rok wydania: 2017
Miejsce wydania: 1
Stron: 1060
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Tu byłem Tony Halik

Tu byłem. Tony Halik
Mirosław Wlekły
Warszawa 2017


Food pharmacy

Food Pharmacy
Lina Nertby Aurell, Mia Clase
Kraków 2017


Magia olewania

Magia olewania
Sara Knight
 
Warszawa 2017


Milczenie

Milczenie
Endo Shusaku
 
Kraków 2017


Wagiel

Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe
Wojciech Waglewski
 
Kraków 2017


Pani Einstein

Pani Einstein
Marie Benedict
 
Kraków 2017


Od oddechu do oddechu

Od oddechu do oddechu
Wojciech Młynarski
  Warszawa 2017

Dobranoc Auschwitz

Dobranoc Auschwitz
Aleksandra Wójcik
Maciej Zdziarski
Kraków 2017

Pokaz

11.62 zł

Rabat: 34.88 zł
Cena katalogowa: 46.50 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Heart of Veridon

Akers Tim
Wydawca: SOLARIS
Rok wydania: 2009
Miejsce wydania: Warszawa
Stron: 480
Format: 10.5x17.0cm
Oprawa:
ISBN: 9781844167586

Opis:

Veridon, City of Cog, is about to be rocked by a conspiracy taking in the highest levels of the Council, the Church and its founding families. HEART OF VERIDON marks the start of a superb new trilogy from an exciting new author, set in an exotic fantasy world and will appeal to fans of Phillip Pullman and Stephen Hunt.

Klienci, którzy kupili Heart of Veridon wybrali również:

Martin George R.R. - Taniec ze smokami część II
-36%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Martin George R.R.
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2011
Stron: 760
45.00 zł
28.80 zł
Dodaj do koszyka
Maleszka Andrzej - Magiczne Drzewo Pojedynek
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Maleszka Andrzej
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2012
Stron: 447
34.90 zł
22.68 zł
Dodaj do koszyka
Martin George R.R. - Pieśń Lodu i Ognia Tom 3 Nawałnica mieczy Tom 1 Stal i śnieg
-36%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Martin George R.R.
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2013
Stron: 736
59.00 zł
37.76 zł
Dodaj do koszyka
Martin George R.R. - Gra o tron
-36%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Martin George R.R.
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2011
Stron: 842
59.00 zł
37.76 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Heart of Veridon - Akers Tim
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Fantastyka » Fantasy
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10