X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

praca zbiorowa - Kodeks postępowania administracyjnego
-16%
+ do schowka
349.00 zł
291.45 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 57.55 zł
Cena katalogowa: 349.00 zł
Dostępność: do 48h
KSIĄŻKA
praca zbiorowa
Wydawca: C.H. BECK
Rok wydania: 2017
Miejsce wydania: 1058
Stron: 1392
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Płomienna korona

Płomienna korona
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2017


Wanda

Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci
Anna Kamińska
Kraków 2017


Najlepsze lata naszego życia

Najlepsze lata naszego życia
Marek Hłasko
 
Warszawa 2017


Nowa jadłonomia

Nowa Jadłonomia
Marta Dymek
 
Warszawa 2017


Wzgórze psów

Wzgórze psów
Jakub Żulczyk
 
Warszawa 2017


Sekretne życie drzew

Sekretne życie drzew
Peter Wohlleben
 
Kraków 2017


Prus. Śledztwo biograficzne

Prus. Śledztwo biograficzne
Monika Piątkowska
Kraków 2017

Złowrogi cień Marszałka

Złowrogi cień Marszałka
Rafał A.Ziemkiewicz
Warszawa 2017

Pokaz

12.55 zł

Rabat: 33.95 zł
Cena katalogowa: 46.50 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Heart of Veridon

Akers Tim
Wydawca: SOLARIS
Rok wydania: 2009
Miejsce wydania: Warszawa
Stron: 480
Format: 10.5x17.0cm
Oprawa:
ISBN: 9781844167586

Opis:

Veridon, City of Cog, is about to be rocked by a conspiracy taking in the highest levels of the Council, the Church and its founding families. HEART OF VERIDON marks the start of a superb new trilogy from an exciting new author, set in an exotic fantasy world and will appeal to fans of Phillip Pullman and Stephen Hunt.

Klienci, którzy kupili Heart of Veridon wybrali również:

Martin George R.R. - Gra o tron
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Martin George R.R.
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2011
Miejsce wydania: 3
Stron: 842
59.00 zł
38.64 zł
Dodaj do koszyka
Martin George R.R. - Starcie królów Tom 2
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Martin George R.R.
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2012
Miejsce wydania: 3
Stron: 1022
49.00 zł
32.09 zł
Dodaj do koszyka
Martin George R.R. - Pieśń Lodu i Ognia Tom 3 Nawałnica mieczy Tom 1 Stal i śnieg
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Martin George R.R.
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wydania: 2013
Miejsce wydania: 1058
Stron: 736
59.00 zł
38.64 zł
Dodaj do koszyka
Maleszka Andrzej - Magiczne Drzewo Pojedynek
-34%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Maleszka Andrzej
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2012
Miejsce wydania: 8
Stron: 447
34.90 zł
23.21 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Heart of Veridon - Akers Tim
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Fantastyka » Fantasy
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10