X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Regulamin urzędowania sądów powszechnych
-16%
+ do schowka
189.00 zł
159.69 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 29.31 zł
Cena katalogowa: 189.00 zł
Dostępność: do 48h
KSIĄŻKA
Wydawca: C.H. BECK
Rok wydania: 2017
Miejsce wydania: 1058
Stron: 812
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Tu byłem Tony Halik

Tu byłem. Tony Halik
Mirosław Wlekły
Warszawa 2017


Food pharmacy

Food Pharmacy
Lina Nertby Aurell, Mia Clase
Kraków 2017


Magia olewania

Magia olewania
Sara Knight
 
Warszawa 2017


Milczenie

Milczenie
Endo Shusaku
 
Kraków 2017


Wagiel

Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe
Wojciech Waglewski
 
Kraków 2017


Pani Einstein

Pani Einstein
Marie Benedict
 
Kraków 2017


Od oddechu do oddechu

Od oddechu do oddechu
Wojciech Młynarski
  Warszawa 2017

Dobranoc Auschwitz

Dobranoc Auschwitz
Aleksandra Wójcik
Maciej Zdziarski
Kraków 2017

Pokaz

10.71 zł

Rabat: 26.09 zł
Cena katalogowa: 36.80 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Hypnotist

Kepler Lars
Wydawca: blue door
Rok wydania: 2011
Miejsce wydania:
Stron: 616
Format: 11.0x18.0cm
Oprawa: miękka
ISBN: 9780007461097

Opis:

Paperback edition of Kelper`s original thriller, which has taken Europe by storm. Set in Sweden, it sees DI Joona Linna investigating a triple murder in one family. Written by the Swedish authors Alexandra Coelho Ahndoril and Alexander Ahndoril under a pseudonym. The book has been a bestseller in Italy, Denmark, Spain and Holland, and film rights have been sold. It`s the first in a projected 8 book series, and is ideal for fans of Henning Mankell and Stieg Larsson. `Crammed with memorable characters and well-crafted subplots.` "Sunday Times"

Klienci, którzy kupili Hypnotist wybrali również:

Wroński Marcin - Portret wisielca
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Wroński Marcin
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka
Hawkins Paula - Dziewczyna z pociągu
-26%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Hawkins Paula
Wydawca: Świat Książki
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 328
32.90 zł
24.38 zł
Dodaj do koszyka
Dobbs Michael - House of Cards Bezwzględna gra o władzę
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Dobbs Michael
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 8
Stron: 416
39.90 zł
25.94 zł
Dodaj do koszyka
Katarzyna Bonda - Katarzyna Bonda - pakiet 3 książek
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Katarzyna Bonda
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2015
Stron: 1600
79.91 zł
55.14 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Hypnotist - Kepler Lars
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10