X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Kalendarz Dyrektora Szkoły 2017/2018
-25%
+ do schowka
49.00 zł
36.75 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 12.25 zł
Cena katalogowa: 49.00 zł
Dostępność: 24h
KSIĄŻKA
Wydawca: Wolters Kluwer
Rok wydania: 2017
Miejsce wydania: 1
Stron: 224
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Płomienna korona

Płomienna korona
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2017


Wanda

Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci
Anna Kamińska
Kraków 2017


Najlepsze lata naszego życia

Najlepsze lata naszego życia
Marek Hłasko
 
Warszawa 2017


Nowa jadłonomia

Nowa Jadłonomia
Marta Dymek
 
Warszawa 2017


Wzgórze psów

Wzgórze psów
Jakub Żulczyk
 
Warszawa 2017


Sekretne życie drzew

Sekretne życie drzew
Peter Wohlleben
 
Kraków 2017


Prus. Śledztwo biograficzne

Prus. Śledztwo biograficzne
Monika Piątkowska
Kraków 2017

Złowrogi cień Marszałka

Złowrogi cień Marszałka
Rafał A.Ziemkiewicz
Warszawa 2017

Pokaz

24.07 zł

Rabat: 9.83 zł
Cena katalogowa: 33.90 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Kod Dakotów

Dietrich William
seria: THRILLER
Wydawca: Rebis
Rok wydania: 2009
Wydanie: 1
Miejsce wydania: Poznań
Stron: 428
Format: 13.5x21.5cm
Oprawa: miękka
ISBN: 9788375103397

Opis:

Ukryta przez wieki w amerykańskiej historii starożytna tajemnica czeka na odkrycie…. Badacz i pogromca tajemnic –Ethan Gage powraca! Po podróżach przez bezdroża Egiptu niczym sam cesarz Napoleon, Gage postanawia zwolnić nieco tempo życia… Tymczasem na jego drodze staje Norweg - Magnus Bloodhammner, który pokazuje Ethanowi starożytną mapę wskazującą tajemniczy artefakt- młot Thora, który ostatnio zlokalizowano w Północnej Ameryce. Mówi się o nim, że może kontrolować pogodę dzięki nieznanym dotąd regułom. Ethan jest gotowy aby wyruszyć do Nowego Świata aby go odnaleźć. Podróżując po rozległych dzikich przestrzeniach Ameryki przemierza terytoria Indian, rozmawia z prezydentem Jeffersonem w Waszyngtonie, doświadcza licznych przygód… The Dakota Cipher to pełna pasji, dowcipu oraz napisana w świetnym stylu powieści, dzięki której Ethan Gage staje się bohaterem także dla fanów James’a Rollinsa, Dana Browna i Bernarda Cornwella. Uzbrojony w tomahawk i strzelbę, Etan Gage jest żywym wspomnieniem tego, co symbolizuje neoAmerykanina, wielkiego duchem i pragnieniem przygody. Choćby dlatego nazwisko Dietricha powinno być głośno oklaskiwane- USA Today.

Klienci, którzy kupili Kod Dakotów wybrali również:

Wroński Marcin - Portret wisielca
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Wroński Marcin
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka
Hawkins Paula - Dziewczyna z pociągu
-26%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Hawkins Paula
Wydawca: Świat Książki
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 328
32.90 zł
24.38 zł
Dodaj do koszyka
Dobbs Michael - House of Cards Bezwzględna gra o władzę
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Dobbs Michael
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 8
Stron: 416
39.90 zł
25.94 zł
Dodaj do koszyka
Katarzyna Bonda - Katarzyna Bonda - pakiet 3 książek
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Katarzyna Bonda
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2015
Stron: 1600
79.91 zł
55.14 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Kod Dakotów - Dietrich William
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10