X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

VAT. Komentarz 2017
-16%
+ do schowka
349.00 zł
294.87 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 54.13 zł
Cena katalogowa: 349.00 zł
Dostępność: do 48h
KSIĄŻKA
Wydawca: C.H. BECK
Rok wydania: 2017
Miejsce wydania: 1
Stron: 1534
 
Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter


Szczególnie polecamy




Tu byłem Tony Halik

Tu byłem. Tony Halik
Mirosław Wlekły
Warszawa 2017


Food pharmacy

Food Pharmacy
Lina Nertby Aurell, Mia Clase
Kraków 2017


Magia olewania

Magia olewania
Sara Knight
 
Warszawa 2017


Milczenie

Milczenie
Endo Shusaku
 
Kraków 2017


Wagiel

Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe
Wojciech Waglewski
 
Kraków 2017


Pani Einstein

Pani Einstein
Marie Benedict
 
Kraków 2017


Od oddechu do oddechu

Od oddechu do oddechu
Wojciech Młynarski
  Warszawa 2017

Dobranoc Auschwitz

Dobranoc Auschwitz
Aleksandra Wójcik
Maciej Zdziarski
Kraków 2017

Pokaz

24.17 zł

Rabat: 9.73 zł
Cena katalogowa: 33.90 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Kod Dakotów

Dietrich William
seria: THRILLER
Wydawca: Rebis
Rok wydania: 2009
Wydanie: 1
Miejsce wydania: Poznań
Stron: 428
Format: 13.5x21.5cm
Oprawa: miękka
ISBN: 9788375103397

Opis:

Ukryta przez wieki w amerykańskiej historii starożytna tajemnica czeka na odkrycie…. Badacz i pogromca tajemnic –Ethan Gage powraca! Po podróżach przez bezdroża Egiptu niczym sam cesarz Napoleon, Gage postanawia zwolnić nieco tempo życia… Tymczasem na jego drodze staje Norweg - Magnus Bloodhammner, który pokazuje Ethanowi starożytną mapę wskazującą tajemniczy artefakt- młot Thora, który ostatnio zlokalizowano w Północnej Ameryce. Mówi się o nim, że może kontrolować pogodę dzięki nieznanym dotąd regułom. Ethan jest gotowy aby wyruszyć do Nowego Świata aby go odnaleźć. Podróżując po rozległych dzikich przestrzeniach Ameryki przemierza terytoria Indian, rozmawia z prezydentem Jeffersonem w Waszyngtonie, doświadcza licznych przygód… The Dakota Cipher to pełna pasji, dowcipu oraz napisana w świetnym stylu powieści, dzięki której Ethan Gage staje się bohaterem także dla fanów James’a Rollinsa, Dana Browna i Bernarda Cornwella. Uzbrojony w tomahawk i strzelbę, Etan Gage jest żywym wspomnieniem tego, co symbolizuje neoAmerykanina, wielkiego duchem i pragnieniem przygody. Choćby dlatego nazwisko Dietricha powinno być głośno oklaskiwane- USA Today.

Klienci, którzy kupili Kod Dakotów wybrali również:

Elsberg Marc - Zero Oni wiedzą, co robisz
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Elsberg Marc
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
Stron: 498
44.99 zł
28.57 zł
Dodaj do koszyka
Wroński Marcin - Portret wisielca
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Wroński Marcin
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka
Dobbs Michael - House of Cards Bezwzględna gra o władzę
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Dobbs Michael
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 8
Stron: 416
39.90 zł
25.94 zł
Dodaj do koszyka
Katarzyna Bonda - Katarzyna Bonda - pakiet 3 książek
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Katarzyna Bonda
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2015
Stron: 1600
79.91 zł
55.14 zł
Dodaj do koszyka
 
1
|
2
|
3
 

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję


Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Kod Dakotów - Dietrich William
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10