Rozumiem
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies, aby umożliwić funkcjonowanie strony i lepiej spełniać Twoje wymagania. Kontynuując przeglądanie serwisu akceptujesz wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Tom IV B. Prawo i postępowanie spadkowe. Komentarz
-16%
+ do schowka
329.00 zł
276.03 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 52.97 zł
Cena katalogowa: 329.00 zł
Dostępność: do 48h
KSIĄŻKA
Wydawca: C.H. Beck
Rok wydania: 2018
Miejsce wydania: 1
Stron: 1000

Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter

Szczególnie polecamy

Lżejszy od fotografii

Lżejszy od fotografii.
O Grzegorzu Ciechowskim
Piotr Stelmach
                Kraków 2018

300 uczonych

300 uczonych prywatnie
i na wesoło

Andrzej K. Wróblewski
Warszawa 2018

Kurtyka. Sztuka wolności

Kurtyka. Sztuka wolności
Bernadette McDonald

Warszawa 2018

Mój mąż i ja

Mój mąż i ja
Ingrid Seward
Łódź 2018

Tatuażysta z Auschwitz

Tatuażysta z Auschwitz
Heather Morris
Warszawa 2018

Niepodległa

Niepodległa!
Andrzej Nowak

Kraków 2018

Pięć lat kacetu

Pięć lat kacetu
Stanisław Grzesiuk
Warszawa 2018

Jelita wiedzą lepiej

Jelita wiedzą lepiej
Michael Mosley
Kraków 2018

Pokaz

28.00 zł

Rabat: 0.00 zł
Cena katalogowa: 28.00 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Lot ćmy

Wydawca: ALBATROS
Rok wydania: 2005
Wydanie: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Stron: 480
Format: 23x29cm
ISBN: 83-73592-51-2

Opis:

Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją. Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. Rozszyfrowanie tego kryptonimu, oznaczającego nordycką boginię miłości, staje się dla wywiadu bytyjskiego priorytetem. Hermia Mount, agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii. W rejonie tym działa, współpracująca z aliantami, siatka szpiegowska Nocnych Strażników. Hermia powierza jej zadanie rozpracowania stacji. Z wyspy Sande, będącej źródłem sygnałów radiowych, pochodzą narzeczony Hermii, pilot Arne Olufsen, i jego brat Harald. Na trop Strażników i Arnego wpada duński policjant Peter Flemming, zdrajca wysługujący się okupantom. Kiedy w ręce policji dostają się członkowie siatki, Hermii pozostaje tylko Harald i jego przyjaciółka, młodziutka baletnica Karen...

Klienci, którzy kupili Lot ćmy wybrali również:

Mróz Remigiusz - Kasacja
-34%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Mróz Remigiusz
Wydawca: CZWARTA STRONA /WYD. POZNAŃSKIE/
Rok wydania: 2015
Stron: 496
34.90 zł
23.03 zł
Dodaj do koszyka
Bonda Katarzyna - Czerwony Pająk (oprawa miękka)
-34%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Bonda Katarzyna
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2018
Stron: 816
49.90 zł
32.93 zł
Dodaj do koszyka
Lackberg Camilla - Kamieniarz Tom 3
-28%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Lackberg Camilla
Wydawca: CZARNA OWCA
Rok wydania: 2016
Miejsce wydania: 189
Stron: 536
29.90 zł
21.44 zł
Dodaj do koszyka
Marcin Wroński - Gliny z innej gliny
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Marcin Wroński
Wydawca: W.A.B.
Rok wydania: 2018
Miejsce wydania: 1058
Stron: 320
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka

1
2
3

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję

Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Lot ćmy - Follett Ken
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10