X
Aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź Politykę Prywatności.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Wartość:
Twój koszyk: Produktów (0)

Książka Tygodnia

Kalendarz Dyrektora Szkoły 2017/2018
-25%
+ do schowka
49.00 zł
36.75 zł
Dodaj do koszyka
Rabat: 12.25 zł
Cena katalogowa: 49.00 zł
Dostępność: 24h
KSIĄŻKA
Wydawca: Wolters Kluwer
Rok wydania: 2017
Miejsce wydania: 1
Stron: 224

Dołącz do nas na Facebboku
Nasz newsletter

Szczególnie polecamy

Płomienna korona

Płomienna korona
Elżbieta Cherezińska
Poznań 2017

Wanda

Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci
Anna Kamińska
Kraków 2017

Najlepsze lata naszego życia

Najlepsze lata naszego życia
Marek Hłasko

Warszawa 2017

Nowa jadłonomia

Nowa Jadłonomia
Marta Dymek

Warszawa 2017

Wzgórze psów

Wzgórze psów
Jakub Żulczyk

Warszawa 2017

Sekretne życie drzew

Sekretne życie drzew
Peter Wohlleben

Kraków 2017

Prus. Śledztwo biograficzne

Prus. Śledztwo biograficzne
Monika Piątkowska
Kraków 2017

Złowrogi cień Marszałka

Złowrogi cień Marszałka
Rafał A.Ziemkiewicz
Warszawa 2017

Pokaz

28.00 zł

Rabat: 0.00 zł
Cena katalogowa: 28.00 zł
Produkt niedostępny

Poleć znajomym

KSIĄŻKA

Lot ćmy

Wydawca: ALBATROS
Rok wydania: 2005
Wydanie: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Stron: 480
Format: 23x29cm
ISBN: 83-73592-51-2

Opis:

Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją. Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. Rozszyfrowanie tego kryptonimu, oznaczającego nordycką boginię miłości, staje się dla wywiadu bytyjskiego priorytetem. Hermia Mount, agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii. W rejonie tym działa, współpracująca z aliantami, siatka szpiegowska Nocnych Strażników. Hermia powierza jej zadanie rozpracowania stacji. Z wyspy Sande, będącej źródłem sygnałów radiowych, pochodzą narzeczony Hermii, pilot Arne Olufsen, i jego brat Harald. Na trop Strażników i Arnego wpada duński policjant Peter Flemming, zdrajca wysługujący się okupantom. Kiedy w ręce policji dostają się członkowie siatki, Hermii pozostaje tylko Harald i jego przyjaciółka, młodziutka baletnica Karen...

Klienci, którzy kupili Lot ćmy wybrali również:

Wroński Marcin - Portret wisielca
-37%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Wroński Marcin
Wydawca: W.A.B. /GW FOKSAL/
Rok wydania: 2016
39.99 zł
25.39 zł
Dodaj do koszyka
Hawkins Paula - Dziewczyna z pociągu
-26%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Hawkins Paula
Wydawca: Świat Książki
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 189
Stron: 328
32.90 zł
24.38 zł
Dodaj do koszyka
Dobbs Michael - House of Cards Bezwzględna gra o władzę
-35%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Dobbs Michael
Wydawca: ZNAK
Rok wydania: 2015
Miejsce wydania: 8
Stron: 416
39.90 zł
25.94 zł
Dodaj do koszyka
Katarzyna Bonda - Katarzyna Bonda - pakiet 3 książek
-31%
+ do schowka
KSIĄŻKA
Katarzyna Bonda
Wydawca: MUZA
Rok wydania: 2015
Stron: 1600
79.91 zł
55.14 zł
Dodaj do koszyka

1
2
3

Recenzje i oceny

Brak recenzji!

Dodaj swoją recenzję i ocenę

Twoja ocena:

Twój podpis:
Dodaj recenzję

Znajdujesz się w dziale Książki
Aktualnie oglądasz produkt Lot ćmy - Follett Ken
W każdej chwili moźesz przejść do innych produktów z kategorii Beletrystyka » Sensacja. Thriller. Kryminał
Zawsze możesz przejrzeć dział Nowości lub zobaczyć, co wkrótce ukaże się w naszej księgarni internetowej, czyli przejść do działu Zapowiedzi
tel/fax +81 537 65 10